tłumaczenie już wkrótce!

JT Stal Serwis Sp. z o.o. to firma, która powstała z połączenia nowoczesnych technologii oraz wieloletniego doświadczenia kadry pracowniczej. Tniemy wszystko strumieniem wody, laserem i gazem w zależności od materiału oraz potrzeb i oczekiwań klienta. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa działające m.in. w przemyśle lotniczym, stoczniowym, motoryzacyjnym, zbrojeniowym, elektrotechnicznym, papierniczym, kamieniarskim, czy szklarskim. Nasze usługi kierujemy również do odbiorców indywidualnych.

 

Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na nowe wyzwania, zapewniającą wysoką jakość wykonania, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Działamy kompleksowo, co oznacza, że nie tylko realizujemy zamówienia w zakresie cięcia, ale również dostarczamy materiał do jego wykonania.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, zakres świadczonych usług rozszerzyliśmy o dział sprzedaży kształtowników zimnogiętych produkowanych ściśle według specyfikacji i potrzeb klienta.

 

W marcu 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą MARCHANDISE Wolfgang Thienert – jesteśmy wyłącznym jej przedstawicielem na teren Polski. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować szeroki zakres rdzeni oraz osłon magnetycznych z Mu-metalu® dostarczanych przez Magnetic Shields Ltd.